Sherif Genid

Project Manager | Arab Desk

Sherif ma bogate doświadczenie w zarządzaniu wieloma produktami i usługami, rozległe praktyczne doświadczenie jako kierownik firmy, zmotywowany entuzjastycznie do rozwijania dobrych relacji z Klientami i Partnerami, niezależny, ale zdolny do funkcjonowania jako członek zespołu współpracującego, profesjonalny w wyglądzie, prezentacji i postawie.

Podstawy akademickie Sherifa są ugruntowane tytułem licencjata w dziedzinie zarządzania na Uniwersytecie Ain Shams w Kairze w Egipcie, uzupełnionym dyplomem Instytutu Badawczego Handlu i Rachunkowości. Jest utalentowanym profesjonalistą z dużym doświadczeniem w public relations, marketingu i zarządzaniu biznesem w różnych globalnych branżach. W swojej karierze pełnił m.in. funkcje specjalisty ds. protokołu FIFA w Katarze, dyrektora ds. marketingu w kancelarii AZZAM LAW FIRM w Warszawie oraz kierownika ds. public relations w hotelu Sheraton i Ambasadzie Kataru w Polsce.

Jego doświadczenie wyróżnia się ponadto kreatywnymi i przywódczymi rolami, w tym jako dyrektor kreatywny ułatwiający arabsko-polskie relacje biznesowe oraz jako założyciel marki modowej Zorro Collection w Egipcie. Sherif, biegle władający językiem arabskim z profesjonalną znajomością języka angielskiego i polskiego, wykorzystał swoje umiejętności językowe, aby osiągnąć znaczące kamienie milowe w regionie MENA i Europie.

Pyramids Of Giza, The Oldest Funerary Monument In The World, Cairo, Egypt

Sherif Genid

...

więcej